top of page

Autogāzes iekārtas un to komponentes

Landi Renzo Omegas Direct jaunākās paaudzes dzinējiem

Itāļu Landi Renzo Omegas Direct sistēma ir paredzēta četru un sešu cilindru transportlīdzekļiem ar tiešās degvielas iesmidzināšanas sistēmām. Šī sistēma ir paredzēta dzinējiem, kas piegādā degvielu nevis ieplūdes kolektorā, bet tieši sadegšanas kamerā, sistēma daļēji atgādina dīzeļdegvielas padevi, šādiem dzinējiem ir augstspiediena sūknis, diezgan sarežģītas konstrukcijas degvielas iesmidzinātāji, augsts degvielas spiediens un tā mērīšana un regulēšana, tāpēc gāzes sistēmu uzstādīšana šādos dzinējos joprojām daudziem ir diezgan liela problēma.

Landi Renzo kompānija cītīgi strādā pie šiem dzinējiem, nepārtraukti paplašinot jauno automašīnu dzinēju sarakstu, un arvien vairāk klientu izvēlas un uzstāda savās automašīnās Landi Renzo Direct gāzes sistēmas, bet Škoda veic arī rūpnīcas uzstādīšanu. Pēdējos gados Landi Renzo sistēmas ir izstrādātas pilnīgi jauniem Toyota, Škoda, VW, AUDI un daudziem citiem automašīnu markām.

Gāzes iekārtas Landi Renzo Evo

Gāzes iekārtu komplekts Landi Renzo EVO no Itālijas ir viens no izplatītākajiem un populārākajiem komplektiem, ko šodien uzstādām Automans servisā, šis komplekts ir diezgan daudzpusīgs un optimāls, kas nozīmē,  ka šo Landi Renzo gāzes iekārtu komplektu varam uzstādīt gan jaunajās, gan vecākās mašīnas, tāpēc sistēma tiešām ir diezgan daudzpusīga, sastāvdaļas var pielāgot dažādas jaudas un komplektācijas dzinējiem, piemērotas dzinējiem ar turbokompresoru un bez tā.

Milzīgs šo sistēmu pluss ir mazāk kaprīzs pret netīru degvielu, lielu sprauslu un reduktoru resursu. Ir iespēja pilnībā apkalpot reduktoru. Aktīvā dzinēja aizsardzība - paralēla neliela daudzuma benzīna padeve, lai aizsargātu dzinēja vārstus un uzlabotu dinamiku pie lielas slodzes.

BRC Plug & drive un Sequent 32 gāzes iekārtu uzstādīšana

Itāļu gāzes iekārta BRC Plug And Drive and Sequent 32 ir kvalitatīvākā un precīzākā gāzes iekārta, tāpēc tā ir uzstādīta tiem auto, kuri vēlas iegūt uzticamu un tiešām vienu no labākajām gāzes iekārtu sistēmām tirgū. Principā šīs gāzes iekārtu sistēmas lielākais pluss ir tas, ka visas sastāvdaļas ir viena ražotāja izgatavotas, perfekti saskaņotas un pārbaudītas, uzticamas un tiešām labi darbojas un kalpo arī mūsu apstākļos, kur gāzes iekārtām ir neērta klimata zona, jo ir temperatūras izmaiņas.

Tiem ir ārkārtīgi precīza un ātra gāzes padeve, tāpēc tie ir lieliski piemēroti gan dzinējiem ar turbokompresoru, gan bez tā. Reduktorus var apkalpot, ir arī aktīvā dzinēja aizsardzība - paralēla benzīna mikroiesmidzināšana pie lielām slodzēm.

BRC tiešās injekcijas iekārtas

BRC gāzes iekārtas ir paredzētas tiem pašiem tiešā tipa dzinējiem. Mēs uzstādām BRC tiešās plūsmas gāzes iekārtas tādiem dzinējiem kā GDI, TSI, FSI, TFSI. BRC Direct kopā ar gāzi izmanto noteiktu procentuālo daudzumu benzīna, tā daudzums tiek noteikts konkrētam auto modelim un tā dzinējam, sistēma ir aprīkota konkrētam dzinējam pēc dzinēja koda.

BRC tiešās gāzes iekārtas būtībā ir tādas pašas kā Sequent 32, ir precīzas, ātras un nodrošina maksimālu degvielas padeves precizitāti katram cilindram, kā arī nodrošina degvielas padevi jebkurā slodzes un apgriezienu diapazonā.

Gāzes injektori Landi Renzo AEB Iplus

AEB grupa ir nosaukums, kas pieder grupai Landi Renzo. Landi Renzo AEB Iplus gāzes sprauslas ir viens no populārākajiem šī uzņēmuma produktiem, šī ir uzticama un laika pārbaudīta gāzes sprauslu versija, ne velti tos uzstāda pat jaunām automašīnām ar rūpnīcas uzstādīšanu. AEB Iplus gāzes sprauslas ir universālas, tās var izmantot kopā ar citām gāzes iekārtām vai sistēmām. Tāpat jāuzsver, ka AEB Iplus gāzes sprauslām tiek garantēta garantija, kas ir ļoti svarīgi, ņemot vērā tīras vai kvalitatīvas degvielas trūkumu mūsu valstī.

Landi Renzo AEB Iplus gāzes sprauslas tiek uzstādītas pa divām, trīs vai četrām. Atkarībā no nepieciešamības konkrētam dzinēja modelim varam izvēlēties citu izkārtojumu, kas ideāli piemērots lielākajai daļai modeļu un nodrošina stabilu darbību. Liels pluss ir tas, ka ražotājs dod pilnu divu gadu garantiju un zināms, ka viņi mūsu realitātēs bez problēmām nobrauc 80-100 000 km noskrējienu.

Gāzes reduktors Landi Renzo Li10 Turbo

Li10 Turbo gāzes reduktors ir viens no uzticamākajiem un efektīvākajiem gāzes reduktoriem, kas mūsdienās uzstādīti un izmantoti Landi Renzo gāzes iekārtu uzstādīšanā. Mēs izmantojam šo gāzes reduktoru dzinējiem līdz 200 kW, lai gan praksē zinām, ka tas spēj vairāk.

Parasti uzstāda automašīnām ar sešu vai astoņu cilindru dzinēju, var pielāgot citām gāzes iekārtu sistēmām.

Izgatavots no augstas kvalitātes komponentiem, dubultās aproces un elastīgās lentes pasargā no gāzes un dzesēšanas šķidruma noplūdes.

Šī gāzes reduktora lielākā priekšrocība ir tā, ka tas lieliski ātri uzsilda gāzi, spēj uzturēt pietiekami augstu un stabilu gāzes temperatūru un gāzes spiedienu, kas ļauj lieliski pielāgot degvielas maisījumu patēriņu. Paredzēts arī apkalpošanai.

BRC gāzes reduktori

Izcilas kvalitātes reduktori, kas ir ar laiku pārbaudīti, no itāļu ražotāja BRC. Dažādas ierīču modifikācijas ir paredzētas mašīnām ar dažādu jaudu un dzinēja izmēriem no 50 kW līdz 240 kW. Korpuss ir izgatavots no izturīgiem sakausējumiem, kas ir izturīgi pret bojājumiem un spiedienu sistēmā. Stabilu, uzticamu iztvaicētāja sistēmu nodrošina iekšējās sildīšanas kameras korpusā. Tas veicina nepārtrauktu darbību jebkuros laikapstākļos, ieskaitot salu.

Produkta kompaktais izmērs ļauj to uzstādīt jebkurā vietā zem pārsega. Šādi reduktori tiek izmantotas oriģinālajos komplektos automašīnas aprīkošanai ar gāzes sistēmu un ir iespējams pielāgot citu ražotāju sistēmām. Ir pilnas apkopes iespēja.

BRC gāzes sprauslas

BRC gāzes sprauslas ir ļoti svarīga sastāvdaļa, to dizains ir tuvs benzīna sprauslām, tāpēc tos neremontē, ja sabojājas, tos vienkārši nomaina, bet labi ir tas, ka BRC gāzes sprauslas kalpo ļoti ilgi. Lielisks resurss, tie ir ātri, precīzi, lieliski pielāgojas dažādu jaudu un iesmidzināšanas laiku dzinējiem. BRC gāzes sprauslām ir pieejamas trīs jaudas, atkarībā no dzinēja jaudas tiek izvēlēti piemērota diametra un tilpuma gāzes sprauslas. Sprauslas ir montētas rampā, dažādiem tipiem - in-line, V-veida un bokserdzinējiem.

bottom of page